MUHARREM İNCE VE BÜTÜN ULUSALCILAR MHP'YE GEÇMELİ

Mehmet Demir Atmalı

MUHARREM İNCE VE BÜTÜN ULUSALCILAR MHP'YE GEÇMELİ

Ulusalcı Türk Solu, 80 öncesinde sözde kürt solu denen ermeni PKK'yı kanatları altında besledi büyüttü. Sonra PKK solu, Türk soluna madik attı, siz de Türk olduğunuz için düşman tarifimizin içerisindesiniz deyince, Türk Solu uyandı ve 'ulan siz Kürt milliyetçisi iseniz, biz de Türk milliyetçisiyiz bundan sonra' demeye başladılar.

Ancak Türk solu, Atatürk'ün partisi olan CHP'nin, PKK solunun işgalinde olduğunu biliyorlar. Fakat bir türlü partisini bunların elinden kurtaramıyorlar ve Atatürk'ün partisini Kürt soluna bırakıp kaçıyorlar. Parti kurmaya kalkıyorlar. Merhum Alparslan Türkeş'in bir sözü var: 'eğer CHP, Atatürk'ün kurduğu gibi kalsaydı MHP'nin kurulmasına gerek kalmazdı demişti.

Bu da gösteriyor ki, MHP o eski CHP'nin yani Atatürk'ün partisinin yerini doldurmuş demektir. İnce'nin kuracağı parti, solun oylarını böler ve AKP'yi iktidarda tutmaya yarar. Ancak bu oylar MHP'ye geçerse, böldüğü oy işe yarar ve geçmiş hatalarını düzelterek kendilerini ülkücülere afettirmiş olurlar. Özür de dilenmelidir, eğer söz konusu devlet ve vatan ise. Belki de MHP tek başına iktidar olur.

Ulusal Türk solu ile Türk milliyetçileri bugün güç birliği yapmayacak da, ne zaman yapacaklar? Geçen 50 yıl Türk milliyetçileri için büyük bir kayıp oldu. Bütün dünyanın gözü Türk Devleti'nin üzerindedir. Suriye, Libya başarımıza karşı tuzaklar düşünüyorlar. Belki de hristiyan, yahudi hepsi başımıza çökebilirler, osmanlıda olduğu gibi. Türk milliyetçilerinin, ulusalcıların birlik olma zamanıdır. Bazı dedikodular dolaşıyor. AKP, İnce'ye parti kurduruyor deniliyor. Bu doğru ise, Türk solu hiçbir zaman adam olamaz.

6 Ağustos 2020 (Mehmet Demir Atmalı) 1126

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

ÜLKÜCÜLERDEN ÖZÜR DİLENMELİ

ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ KİLİSE OLUYOR!

BİRİLERİ YUNANLILARIN TÜRK OLDUKLARINI ANLATSIN ARTIK

BAŞKOMUTAN

MARKA ŞEHİR DİYE ÖVÜNDÜKLERİ GAZİANTEP...

HANİ DÖVİZİ OLAN TÜRK LİRASI'NA BAĞLASIN DENMİŞTİ

TARİH TEKERRÜR EDİYOR

MASKE TAKMIŞ GİBİ YAPARAK KENDİMİZİ KANDIRIYORUZ

TARİHİNİ BİLMEYENİ, GÜN GELİR DÖVEREK ÖĞRETİRLER