UGD Bölge Temsilcisi İşçi'den bayram mesajı

Uluslararası Gazeteciler Delegasyonu Gaziantep Bölge Temsilcisi Ökkeş İşçi, Kurban Bayramı'nı kutladı.

UGD Bölge Temsilcisi İşçi'den bayram mesajı

Uluslararası Gazeteciler Delegasyonu Gaziantep Bölge Temsilcisi Ökkeş İşçi, "Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı bir Kurban Bayramına daha ulaşmanın mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz" dedi. Tüm İslam âleminin kurban bayramını tebrik eden gazeteci Ökkeş İşçi, mesajında şunları kaydetti: “Yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı mübarek Kurban Bayramı’na ulaşmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz.

Öncelikle bu önemli ve anlamlı günün ülkemiz, İslam âlemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyor; daha nice bayramlara sağlık, mutluluk ve huzur içinde ulaşmayı Yüce Rabbimizden temenni ediyorum.

Bayramlar, toplumda karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren, dargınlıkları unutturup barıştıran, kardeşçe kucaklaştıran, birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren müstesna günlerdir.

İnsanı insan yapan değerlerin ve erdemlerin yoğun olarak yaşandığı günler olan bayramlar, toplumsal hayatımız açısından da çok büyük bir öneme ve değere sahiptir.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm islam aileminin mübarek Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım" dedi.

19 Temmuz 2021 (Haber Merkezi) 884

Yorumlar (0)

Yorum Yaz