Şehit mezarlarına karanfil bıraktılar...

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Ramazan Bayramı arifesinde şehitliği ziyaret ederek mezarlara karanfil bıraktı.

Şehit mezarlarına karanfil bıraktılar...

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Adalet Bakanı  Abdulhamit Gül ve protokol üyeleri ile birlikte Ramazan Bayramı arifesinde şehitliği ziyaret ederek mezarlara karanfil bıraktı.

Kur’an-ı Kerim okunup, dua edilmesinin ardından Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Gaziantep Valisi Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Milletvekilleri ile birlikte şehit mezarlarına karanfil bırakıp, acısını paylaştıkları ailelerin bayramını kutladı.

ALLAH BİZLERİN ONLARIN ŞEFAATLERİNE NAİL EYLESİN

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, şehit ailelerinin her zaman yanında olduklarını belirterek, "Arefe gününde şehit ailelerimizin ve bu vatan, bu devlet, bu bayrak için dinimiz için canlarını feda eden şehitlerimizin mezarlarını ziyaret ettik. Allah bizleri onların şefaatlerine nail eylesin. Onlar olmasaydı bugün bizler böyle rahat bir şekilde bayram kutlayamazdık. Şehit Ailelerimizin arefe gününde acılarını paylaşıyoruz. Hizmet kapımız da gönül kapımız da onlara her zaman açık” dedi.

13 Mayıs 2021 (Haber Merkezi) 906

Yorumlar (0)

Yorum Yaz