Seçkin Kolejinde öğretmenlerle bire bir görüşme

Gaziantep’te  çeyrek asırdır eğitim öğretim faaliyetini sürdüren  Özel Seçkin Kolejinde ikinci veli toplantıları öğretmenlerle bire bir görüşme şeklinde başladı.

Seçkin Kolejinde öğretmenlerle bire bir görüşme

Gaziantep’te  çeyrek asırdır eğitim öğretim faaliyetini sürdüren Özel Seçkin Kolejinde ikinci veli toplantıları öğretmenlerle bire bir görüşme şeklinde başladı.

Seçkin Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Eyüp Yılmaz toplantıya katılan velilerle görüş alışverişinde bulundu. Eğitim ve öğretimin bir süreç olduğunu ,amaçlarının öğrencileri yalnızca sınava değil ,hayata hazırlamak olduğunu,ileride başarılı, kendine güven duygusu olan,düşünen,sportif ve sanatsal becerilerini de geliştiren bireyler hedeflediklerini dile getirdi. Öğrencilerin akademik yönden gelişimini etkili şekilde sağlayabilmek için veli toplantılarının önemine değinen Eyüp Yılmaz, başarıyı artırmak ve elde edilen başarının kalıcılığını sağlamak, yeni sınav sisteminin öğrenciler üzerindeki etkileri ve verimli çalışma yolları konularında velilere bilgilendirme yapıldığını söyledi.

Veli toplantısı; velilerin öğrencilerinin durum karnesiyle birlikte öğretmenlerle birebir görüşme gerçekleştirmesiyle son buldu.

Editör: Turgut Bozgeyik

12 Aralık 2018 (Haber Merkezi) 1521

Yorumlar (0)

Yorum Yaz