Naksan Holding’den 15 Temmuz videosu

Naksan Holding, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla SonsuzMinnetle hashtag’i ile bir video mesajı yayınladı.

Naksan Holding’den 15 Temmuz videosu

Her geçen gün faaliyet alanlarını ve yatırımlarını genişleten Naksan Holding, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla #SonsuzMinnetle hashtag’i ile bir video mesajı yayınladı.

 

 

“Vatanına, milletine ve bayrağına sahip çıkan kalpleri birbirine bağlayan köprüler her daim açık kalacak! “ sloganı ile hazırlanan mesaj ile ilgili Naksan Holding olarak şu ifadelere yer verildi. "Bayrağını, ülkesini, milletini sevenler olarak gururla bir kez daha söylemek isteriz ki; Devletimize, ülkemize ve bayrağımıza olan sevgimiz 15 Temmuz 2016 gecesinde milletçe göstermiş olduğumuz birliktelik ve dik duruşumuz değişmeyecektir. Devletimizin bekası, ülkemizin bölünmez bütünlüğü, milletimizin refah ve mutluluğu için her zaman dimdik duracağız. Haince gerçekleştirilen bu kalkışmanın yıl dönümünde tarih yazarak canları uğruna vatanına sahip çıkan Aziz Şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyor, Gazilerimize ise sağlıklı uzun bir hayat diliyoruz. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde şehitlerimize ve aziz milletimize #SonsuzMinnetle

14 Temmuz 2020 (Haber Merkezi) 1048

Yorumlar (0)

Yorum Yaz