Medical Park'ta 'Yaşamda Denge Yolculuğu'

Özel Medical Park Gaziantep Hastanesi Sağlıklı Yaşam Merkezi Koordinatörü Hilal Şahin tarafından 'Yaşamda Denge Yolculuğu' konferansı gerçekleştirildi.

Medical Park'ta 'Yaşamda Denge Yolculuğu'

Özel Medical Park Gaziantep Hastanesi Sağlıklı Yaşam Merkezi Koordinatörü Hilal Şahin; Dengemiz neden bozulur? Dengemiz bozulduğunda bize ne olur? Kimliklerimiz ve zeminimizin nerede olduğunu nasıl anlarız? hakkında gerçekleştirdiği sunumunu Özel Medical Park Gaziantep Hastanesi Yesemek konferans salonunda gerçekleştirdi.

Yaşamda Denge Konulu Konferansta  katılımcıları bilgilendiren Sağlıklı Yaşam Merkezi Koordinatörü ve Optimum Denge Modeli Uygulayıcı Danışmanı Hilal Şahin şunları söyledi:

”Pandemi süreciyle birlikte özellikle hastanede çalışan kişiler daha çok stres yaşamaktadırlar. Bunun gibi hiç beklemediğimiz durumlarda ortaya çıkan olaylar bizim hayat dengemizi bozabileceği için bu durumda anksiyete ve depresyon gibi durumları yaşamamız muhtemeldir. Yaşadığımız bu gibi durumları iyi anlarsak dengemizin neden bozulduğunu ve  nasıl tekrar dengeye gelebileceğimizi de biliriz. Çalışanlarımızın bu süreçteki motivasyonlarını artırmak ve yaptıkları işleri daha verimli ve severek yapmaları için bu tür çalışmalara ağırlık vereceğiz." 

Danışman Hilal Şahin, eğitimi katılımcıların da katkısıyla etķin ve verimli bir şekilde gerçekleştirdi.

Editör: Turgut Bozgeyik

11 Temmuz 2020 (Haber Merkezi) 1555

Yorumlar (0)

Yorum Yaz