Gaziantep’te ikinci “öküz” skandalı!

AKP'li Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin 17 Ocak'ta "Heyecanla bekliyoruz" dediği kar yağışı Gaziantep'te akşam saatlerinde şiddetlendi.

Gaziantep’te ikinci “öküz” skandalı!

AKP'li Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin 17 Ocak'ta "Heyecanla bekliyoruz" dediği kar yağışı Gaziantep'te akşam saatlerinde şiddetlendi. Kar yağışı, kar fırtınası ile hayatı felç etti. Alınmayan önlemler nedeniyle karayolları araç trafiğine kapanırken, binlerce vatandaş da yollarda mahsur kaldı. 

Gazikültür A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Hakan Tanrıöver, Gaziantep'te yaşanan yoğun kar yağışında mağdur olan vatandaşlarla dalga geçti.

Yaşanan yoğun kar yağışından dolayı vatandaşlarla dalga geçercesine bir paylaşım yapan Gazikültür A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Hakan Tanrıöver’e tepkiler çığ gibi büyüyor. Mağdur vatandaşları kendince haksız çıkarmaya çalışan Tanrıöver’in istifa etmesi ya da görevden alınması isteniyor.

MAHSUR KALANLARLA DALGA GEÇTİ

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan ve gelen tepkilerin ardından paylaşımını silen Muhammed Hakan Tanrıöver, şunları yazmıştı:

“Aracında kar lastiği takılı mı?
Yok..
Kar fırtınası geleceğini duydun, işten erken çıktın mı?
Yok..
Bugün araba ile çıkmayayım dedin mi?
Yok..
Bir mahana bulam da hökümete, belediyelere saydıram..”

Gaziantep

SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞDI

Muhammed Hakan Tanrıöver’in yaptığı paylaşım sonrası sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü. 

TEPKİLERİN ARDINDAN PAYLAŞIMINI SİLDİ

Tanrıöver, tepkiler üzerine sosyal medyadan yaptığı paylaşımı sildi.

Resim

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziray test sürüşüne katıldı. Şahin’in yanındakilerden birinin yurttaşlara “Şeyin trene baktığı gibi bakıyorlar” demesi gülüşmelere neden olmuştu.

Sosyal medyada Gazikültür A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Hakan Tanrıöver‘in bu tavrı “İkinci Öküz Skandalı” olarak nitelendi.

19 Ocak 2022 (Haber Merkezi) 1481

Yorumlar (0)

Yorum Yaz