Kilo vermek artık çok daha kolay...

Gaziantep'te kurumsal beslenme danışmanlığı, online diyet, beslenme eğitimi alanlarında hizmet veren Diyetisyen Dilan Sönmez, ilgi odağı oldu.

Kilo vermek artık çok daha kolay...

Gaziantep'te kurumsal beslenme danışmanlığı, online diyet, beslenme eğitimi alanlarında hizmet veren Diyetisyen Dilan Sönmez, ilgi odağı oldu.

Fazla yada az kilo ve yanlış beslenme alışkanlıkları günümüz toplumunun en büyük sorunlarından birini oluşturmaktadır. Kilo alma ya da kilo verme  ve doğru beslenme hususlarında ise doğru bir diyetisyen veya diyet merkeziyle bu yola çıkmak ise çok fazla önem arz ediyor.

Gaziantep'te Diyetisyen Dilan Sönmez Kliniği, uzman kadrosu ve kişiye özel programlarla bu konuda öne çıkan bir kuruluş olarak dikkat çekiyor. Klinik, kilo alma-verme programları, hastalıklara yönelik beslenme programları, çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü, gebelik ve emziklilikte beslenme, sporcu beslenmesi, kurumsal beslenme danışmanlığı, online diyet, beslenme eğitimi alanlarında hizmet veriyor. Ayrıca farklı konularda diyet programları ve önemi bu konuda diyetisyenlerce ve diyet merkezlerince uygulanan hizmet alanları kilo verme, kilo alma kilo koruma, hamile ve emziren annelerde beslenme, çocuklarda, hastalarda ve sporcularda beslenme gibi birçok farklı alana uzanmaktadır.

Bu derece farklı dallara ayrılan bu hizmetlerin tam, doğru ve eksiksiz olarak verilebilmesi ise branşlaşma neticesi olabilecektir. İşte bu noktada Diyetisyen Dilan Sönmez diyet merkezi tamamen branşlaşmış uzman kadrosu ve ileri teknoloji ölçüm alet ve cihazlarıyla, kişiye özel beslenme danışmanlığını son derece profesyonel şekilde sunuyor.

Kolay Ulaşılabilirlik Beslenme hususunda danışma hizmeti alan kişilerce önemli konulardan biri de, bu danışmanlığa her an ve istedikleri zaman ulaşabilme imkanı olacaktır. Bu şekilde bir çalışma prensibine sahip kişi yada kurum bulabilmek ise çok zor bir durumdur. Oysa, Diyetisyen Dilan Sönmez diyet merkezi, yüz yüze yada online diyet şeklindeki seçenekleriyle 7/24 hizmet sunmakta ve çok yüksek düzeyde başarı sağlamış durumda. Siz de www.dilansonmez.com üzerinden klinik ve hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.Diyetisyen Dilan Sönmez kimdir?

Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik mezunuyum. Kilo alma-verme programları, Hastalıklara yönelik beslenme programları, Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü, Gebelik ve emziklilikte beslenme, Sporcu beslenmesi, Kurumsal beslenme danışmanlığı, online diyet, beslenme eğitimi alanlarında hizmet veriyorum.

İletişim:

Adres: Değirmiçem mahallesi Fevzi Çakmak Bulvarı No:26 Yükseltan apartmanı Kat:2 Daire:8 (Sanko park Avm ön kapı karşısı, Titan Medikalin üst binası) Şehitkamil/Gaziantep

Haber: Ufuk Dağlı

GAZİKENT27 YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN TAKİP EDİN

https://www.youtube.com/channel/UCUS10fdomKzRNgFg3wqtEMg?view_as=subscriber

 

8 Ekim 2019 (Haber Merkezi) 1325

Yorumlar (0)

Yorum Yaz