Demirkol'dan yandaş Karagül'e tarihi yanıt!

İbrahim Karagül'ün yangınla mücadele yardımı taleplerini hainlikle suçlayan tweetine Mehmet Demirkol'dan sert yanıt geldi. 

Demirkol'dan yandaş Karagül'e tarihi yanıt!

Yeni Şafak eski genel yayın yönetmeni İbrahim Karagül'ün yangınla mücadele yardımı taleplerini hainlikle suçlayan tweetine Mehmet Demirkol'dan sert yanıt geldi. 

Ülkenin dört bir yanındaki orman yangınlarının söndürülememesi üzerine vatandaşlar sosyal medyada #helpturkey çağrısında bulundu. #helpturkey çağrısına 2,5 milyonun üzerinde tweet atılırken İbrahim Karagül tepki çeken bir paylaşım yaptı. 

Yeni Şafak gazetesi eski genel yayın yönetmeni İbrahim Karagül sosyal medya hesabından yapılan paylaşımlar sonrası "Siz bu ülkeye işgal kuvvetleri bile çağırırsınız!" şeklinde skandal bir paylaşıma imza attı.

"VAHDETTİN'LE DAMAT FERİTÇİLER!"

Türkiye'deki vatandaşlar milyonlarca ağaç ve hayvanla birlikte vatandaşlarımızın da yaşamını yitirmesi sonucunda bir an önce bu felaketten kurtulmak için her çareye başvururken skandal bir paylaşım yandaş gazeteci yazar İbrahim Karagül'den geldi.

Karagül'ün bu paylaşımına ise Türk futbol yazarı Mehmet Demirkol'dan gündeme bomba gibi düşecek o yanıt gecikmedi.

Demirkol, sosyal medya hesabından Karagül'ün gönderisinin altına "Yok o Vahdettin'le Damat Feritçiler! Karıştırdın yine. Bizimkiler Samsun'a çıkar ancak. Sonrasını biliyorsun." şeklinde yanıt verdi.

e7wwivjxoaeidsp-001.jpg

2 Ağustos 2021 (Haber Merkezi) 5934

Yorumlar (0)

Yorum Yaz