Çıkmaz, Ramazan Bayramı'nı kutladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Cahit Çıkmaz, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Çıkmaz, Ramazan Bayramı'nı kutladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Cahit Çıkmaz, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. İl Başkanı Çıkmaz, “Gaziantepli hemşehrilerimiz nezdinde tüm İslam aleminin mübarek   Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum” dedi.

Mesajında, bayramların kırgınlıkların, dargınlıkların unutulduğu; iyilik ve güzelliklerle, huzura, mutluluğa yöneldiğimiz manevi iklimin hakim olduğu özel günler olduğuna vurgu yapan Başkan Çıkmaz, “Yüce Allah’a şükürler olsun ki bizleri mübarek Ramazan ayının sonuna eriştirdi, bayramı görmemizi nasip eyledi. Gaziantepli hemşehrilerimiz nezdinde tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Çıkmaz, mesajının devamında şöyle dedi:”Bayramlar kırgınlıkların, dargınlıkların unutulduğu; iyilik ve güzelliklerle, huzura, mutluluğa yöneldiğimiz manevi iklimin adıdır. Ramazan ayının manevi atmosferiyle birlikte idrak edeceğimiz Bayram’ın; birliğimizin perçinlenmesine, kucaklaşmamızın kuvvetlenmesine ve umutlarımızın yeşermesine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. İdrak edeceğimiz bu mübarek günler; içinde bulunduğumuz zor koşullarda yaşama mücadelesi veren milletimizin kendilerine yeni umutların açılacağı fırsat olarak görülmelidir.  Tüm dünyanın bir yıldan uzun süredir etkisinde olduğu Covid-19 hastalığıyla mücadele ederek gireceğimiz bu bayram, inşallah sağlıkla karşılayıp normal hayatımıza geri döneceğimiz günlerin habercisi olur. Bu hususta tüm hemşehrilerimizden pandemi koşullarına riayet noktasındaki hassasiyetlerini hiç eksiltmemelerini özellikle rica ediyorum. Bu mübarek günlerde, ata yadigarı Filistin topraklarından gelen ve vicdan taşıyan her insanı isyana sürükleyecek görüntüler yüreklerimizi dağlamakta… Bütün dünyanın gözleri önünde cereyan eden bu insanlık dramı görüntülerine şahit olarak buruk karşıladığımız mübarek Ramazan Bayramı’nın, Filistin’de terörist devlet İsrail mezalimi altında ezilen din kardeşlerimiz için de felaha kavuşma vesilesi olmasını tüm kalbimle niyaz ederim. Bu duygularla teşkilat üyelerimiz ve Gaziantepli hemşehrilerimiz başta olmak üzere bir kez daha tüm İslam Alemi’nin mübaret Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

12 Mayıs 2021 (Haber Merkezi) 1054

Yorumlar (0)

Yorum Yaz