Ahmet Ümit: Biz Avrupa’nın uşağı mıyız?

Ünlü yazar Ahmet Ümit, çıktığı televizyon programında mülteci tartışmaları hakkında dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu.

Ahmet Ümit: Biz Avrupa’nın uşağı mıyız?

Habertürk'te Kübra Par'ın Açık ve Net programına konuk olan ünlü yazar Ahmet Ümit, mülteci tartışmaları hakkında dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu.

Habertürk'te Kübra Par'ın Açık ve Net programına konuk olan ünlü yazar Ahmet Ümit, son günlerde çok tartışılan göçmen konusu hakkında, "Biz Avrupa'nın uşağı mıyız? Neden bütün yükü biz alıyoruz?" dedi.

Ünlü yazar Ahmet Ümit, Habertürk'te Kübra Par'ın Açık ve Net programına konuk oldu.

Habertürk TV on Twitter: ""Kimse ülkesini bırakıp gelmek istemez. Bu  zavallı göçmenlerden nefret etmek yerine yanlış siyasete karşı çıkalım ve  değiştirelim. Biz Avrupa'nın uşağı mıyız? Neden bütün yükü biz alıyoruz?"  #AçıkveNet'te @kubrapc

Son günlerde çok tartışılan göçmen konusu hakkında yorumlarda bulunan Ümit, "Gelecek 3 milyar Euro’nun pazarlığını yapıyoruz. Biz Avrupa’nın uşağı mıyız? Hizmetçisi miyiz? Bizim ulusal gururumuz yok mu? Neden bütün yükü biz alıyoruz? Açalım kapıları Avrupa’ya gitsinler. Zavallı göçmenlerden nefret etmek yerine yanlış siyasete karşı çıkalım." ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

28 Temmuz 2021 (Haber Merkezi) 4643

Yorumlar (0)

Yorum Yaz